Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XII Sesja Rady Gminy Jadów".
zmiana brzmienia porządku obrad pkt 3 lit. g "w sprawie zajęcia stanowiska przez Radę Gminy Jadów odnośnie budowy linii 2x400kV na terenie Gminy Jadów" na brzmienie "w sprawie stanowiska Rady Gminy Jadów odnośnie lokalizacji planowanej linii elektroenergetycznej 400 kV Ostrołęka-Stanisławów".
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Zatwierdzenie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
UCHWAŁA w sprawie rozpatrzenia skargi na działania Wójta Gminy Jadów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
UCHWAŁA w sprawie rozpatrzenia skargi na działania Wójta Gminy Jadów..
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
UCHWAŁA w sprawie uwzględnienia skargi z dnia 25 lipca 2019r. (data wpływu do Urzędu: 29 lipca 2019r.) wniesionej przez Wojewodę Mazowieckiego na uchwałę Nr XII/123/2004 Rady Gminy Jadów z dnia 29 października 2004r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Jadów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
UCHWAŁA w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wołomińskiemu na realizację zadania publicznego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
UCHWAŁA w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Jadów na lata 2019-2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
UCHWAŁA w sprawie zmian w budżecie Gminy na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Katarzyna Anna Ściborowska | nieoddany |
UCHWAŁA w sprawie stanowiska Rady Gminy Jadów odnośnie lokalizacji planowanej linii elektroenergetycznej 400kV Ostrołęka – Stanisławów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |