Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VII Zwyczajna Sesja Rady Gminy Jadów".
Przyjęcie porządku obrad i rozpatrzenie wniosków w sprawie jego ewentualnych zmian.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6a. uchwała w sprawie wysokości diet dla radnych i przewodniczących organów wykonawczych jednostek pomocniczych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | wstrzymał się |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | przeciw |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | przeciw |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania pięcioosobowego składu liczbowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
2 | 0 | 12 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | przeciw |
2 | Łukasz Rudnik | przeciw |
3 | Wiesława Oniszk | przeciw |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | przeciw |
6 | Jerzy Archiciński | przeciw |
7 | Zofia Chojecka | przeciw |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | przeciw |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | przeciw |
11 | Rafał Rozpara | przeciw |
12 | Marzena Irena Ołdak | przeciw |
13 | Regina Maria Sadlik | przeciw |
14 | Zbigniew Ołówka | przeciw |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania w dwunastoosobowego składu liczbowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | przeciw |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Panią Krasnodębską Bożenę
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Pana Ołówka Zbigniewa
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Pana Archicińskiego Jerzego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Pana Rozparę Rafała
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Panią Bieniek Olgę
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Panią Chojecką Zofię
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Panią Ściborowską Katarzynę
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | wstrzymał się |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Panią Tarach Danutę
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Panią Ołdak Marzenę
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Panią Oniszk Wiesławę
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Pana Rudnika Łukasza
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Pana Sulich Jacka
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | wstrzymał się |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6b. uchwała w sprawie powołania, ustalenia składu liczbowego i osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | wstrzymał się |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
w sprawie powołania na Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jadów Pana Rozparę Rafała
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6d. uchwała w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Jadów oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych od dnia 1 września 2019r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6e. uchwała w sprawie ustalenia planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli, maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobierane przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli oraz specjalności i form kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6f. uchwała w sprawie programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Jadów na 2019r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6g. uchwała w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę części działki nr 387/2 położonej w miejscowości Jadów oraz na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy najmu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6h. uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Jadów obejmującego obszary położone w obrębach ewidencyjnych: Adampol, Borki, Borzymy, Dębe, Iły, Kukawki, Letnisko Nowy Jadów, Myszadła, Podbale, Sitne, Starowola, Strachów, Sulejów, Szewnica, Urle, Wólka Sulejowska, Zawiszyn
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6i. uchwała w sprawie wyrażenia zgody na przyjęcie zadania publicznego w zakresie utrzymania zieleni przydrożnej, chodników oraz rowów w pasie dróg powiatowych w granicach administracyjnych Gminy Jadów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6j. uchwała w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Jadów na lata 2019-2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |
6k. uchwała w sprawie zmian w budżecie Gminy na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
9 | Bogdan Zdanowski | za |
10 | Bożena Krasnodębska | za |
11 | Rafał Rozpara | za |
12 | Marzena Irena Ołdak | za |
13 | Regina Maria Sadlik | za |
14 | Zbigniew Ołówka | za |
15 | Olga Bieniek | nieobecny |