Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXVIII Sesja Rady Gminy Jadów".
Zmiana porządku obrad XXVIII Sesji Rady Gminy Jadów poprzez wycofanie z porządku obrad Sesji pkt. 9 lit. c uchwały: zmieniająca uchwałę w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów ;
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Olga Bieniek | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Bogdan Zdanowski | za |
9 | Bożena Krasnodębska | za |
10 | Marzena Irena Ołdak | za |
11 | Regina Maria Sadlik | za |
12 | Łukasz Rudnik | nieobecny |
13 | Katarzyna Anna Ściborowska | nieobecny |
14 | Rafał Rozpara | nieobecny |
15 | Zbigniew Ołówka | nieobecny |
Zmiana porządku obrad XXVIII Sesji Rady Gminy Jadów poprzez wycofanie z porządku obrad Sesji pkt 9 lit f uchwały: w sprawie określenia rodzaju dodatkowych usług świadczonych przez Gminę Jadów w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, sposobu ich świadczenia oraz wysokości cen za te usługi;
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Olga Bieniek | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Bogdan Zdanowski | za |
9 | Bożena Krasnodębska | za |
10 | Rafał Rozpara | za |
11 | Marzena Irena Ołdak | za |
12 | Regina Maria Sadlik | za |
13 | Łukasz Rudnik | nieobecny |
14 | Katarzyna Anna Ściborowska | nieobecny |
15 | Zbigniew Ołówka | nieobecny |
Rozszerzenie porządku obrad XXVIII Sesji Rady Gminy Jadów w pkt 9 lit. c o uchwałę: w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Jadów.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Olga Bieniek | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Bogdan Zdanowski | za |
9 | Bożena Krasnodębska | za |
10 | Rafał Rozpara | za |
11 | Marzena Irena Ołdak | za |
12 | Regina Maria Sadlik | za |
13 | Łukasz Rudnik | nieobecny |
14 | Katarzyna Anna Ściborowska | nieobecny |
15 | Zbigniew Ołówka | nieobecny |
Rozszerzenie porządku obrad XXVIII Sesji Rady Gminy Jadów w pkt 9 lit. f o uchwałę: w sprawie rozpatrzenia petycji Komitetu Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego w sprawie poparcia Rządu Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego Polsce.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Olga Bieniek | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | wstrzymał się |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Bogdan Zdanowski | za |
9 | Bożena Krasnodębska | za |
10 | Rafał Rozpara | za |
11 | Marzena Irena Ołdak | za |
12 | Regina Maria Sadlik | za |
13 | Łukasz Rudnik | nieobecny |
14 | Katarzyna Anna Ściborowska | nieobecny |
15 | Zbigniew Ołówka | nieobecny |
Rozszerzenie porządku obrad XXVIII Sesji Rady Gminy Jadów w pkt. 9 lit. p) o uchwałę: w sprawie rozpatrzenia petycji Pani Teresy Garland w sprawie przeprowadzenia Referendum Ludowego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Olga Bieniek | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Bogdan Zdanowski | za |
9 | Bożena Krasnodębska | za |
10 | Rafał Rozpara | za |
11 | Marzena Irena Ołdak | za |
12 | Regina Maria Sadlik | za |
13 | Łukasz Rudnik | nieobecny |
14 | Katarzyna Anna Ściborowska | nieobecny |
15 | Zbigniew Ołówka | nieobecny |
Rozszerzenie porządku obrad XXVIII Sesji Rady Gminy Jadów w pkt. 9 lit. q) w sprawie rozpatrzenia petycji Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi pod tytułem - Alarm! Stop zabójczemu GMO-Stop niebezpiecznej szczepionce.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Olga Bieniek | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Bogdan Zdanowski | przeciw |
9 | Bożena Krasnodębska | za |
10 | Rafał Rozpara | za |
11 | Marzena Irena Ołdak | za |
12 | Regina Maria Sadlik | za |
13 | Łukasz Rudnik | nieobecny |
14 | Katarzyna Anna Ściborowska | nieobecny |
15 | Zbigniew Ołówka | nieobecny |
Przyjęcie porządku obrad po zmianach.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Olga Bieniek | za |
3 | Wiesława Oniszk | za |
4 | Jacek Sulich | za |
5 | Jadwiga Grabska | za |
6 | Jerzy Archiciński | za |
7 | Zofia Chojecka | za |
8 | Bogdan Zdanowski | za |
9 | Bożena Krasnodębska | za |
10 | Rafał Rozpara | za |
11 | Marzena Irena Ołdak | za |
12 | Regina Maria Sadlik | za |
13 | Łukasz Rudnik | nieobecny |
14 | Katarzyna Anna Ściborowska | nieobecny |
15 | Zbigniew Ołówka | nieobecny |
uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jadów;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
uchwała w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | wstrzymał się |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | przeciw |
8 | Zofia Chojecka | wstrzymał się |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | przeciw |
11 | Bożena Krasnodębska | przeciw |
12 | Rafał Rozpara | przeciw |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | przeciw |
Uchwała w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Jadów;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie ustalenia wysokości stawki opłaty za pojemnik o określonej pojemności oraz wysokości stawki opłaty za worek o określonej pojemności;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | wstrzymał się |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | przeciw |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie ustalenia wysokości ryczałtowej stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie rozpatrzenie petycji Komitetu Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego w sprawie poparcia Rządu Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej Gminy Jadów;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie uchwalenia "Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Jadów na lata 2021 – 2025”;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Jadów;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała zmieniająca uchwałę nr XXV/193/20 Rady Gminy Jadów z dnia 29 grudnia 2020 r. w sprawie zmiany przebiegu dróg gminnych na terenie Gminy Jadów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie: przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Jadów obejmującego obszary położone w obrębach ewidencyjnych: Adampol, Borki, Borzymy, Dębe, Iły, Jadów, Kukawki, Letnisko Nowy Jadów, Myszadła, Nowinki, Nowy Jadów, Oble, Podbale, Sitne, Starowola, Strachów, Sulejów, Szewnica, Urle, Wójty, Wólka Sulejowska, Wujówka, Wyglądały, Zawiszyn
(z późn. zm.)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Gminnego Ośrodka Kultury w Jadowie za rok 2020;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Biblioteki Publicznej Gminy Jadów za rok 2020;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Jadów na lata 2021-2024;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
uchwała w sprawie zmian w budżecie Gminy Jadów na rok 2021
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie rozpatrzenie petycji Pani Teresy Garland w sprawie przeprowadzenia Referendum Ludowego;
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |
Uchwała w sprawie rozpatrzenia petycji Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi pod tytułem - Alarm! Stop zabójczemu GMO-Stop niebezpiecznej szczepionce
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Danuta Tarach | za |
2 | Łukasz Rudnik | za |
3 | Olga Bieniek | za |
4 | Wiesława Oniszk | za |
5 | Jacek Sulich | za |
6 | Jadwiga Grabska | za |
7 | Jerzy Archiciński | za |
8 | Zofia Chojecka | za |
9 | Katarzyna Anna Ściborowska | za |
10 | Bogdan Zdanowski | za |
11 | Bożena Krasnodębska | za |
12 | Rafał Rozpara | za |
13 | Marzena Irena Ołdak | za |
14 | Regina Maria Sadlik | za |
15 | Zbigniew Ołówka | za |